
Комерційний лінолеум Grabo Premium plus 4592-471-4 ( гетерогенний )
450 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4592-471-4
- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Комерційний лінолеум Premium Plus — це гетерогенне покриття для офісів, магазинів, навчальних закладів на міцній спіненій ПВХ основі. Продукція застосовується в промислових та громадських приміщеннях с інтенсивними щоденними навантаженнями. ПВХ покриття має товщину 2 мм, а прозорий захисний шар — 0,7 мм. Комерційний лінолеум Premium Plus відноситься до найвищого класу зносостійкості у своїй категорії (34/42 клас) та до найвищої групи стиранності (групи Т). Це гарантує підлозі тривалий термін експлуатації при легкому догляді.
Лінолеум Premium Plus — світлостійкий, він також не деформується при впливі на нього гострих предметів, меблевих роликів або ніжкок. До основних переваг Преміум Плюс також відносять його підвищену пожежобезпечність.
Ширина рулона: 3 м; 4 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grabo |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг/кв. м |
| Захисний шар | 0.7 мм |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Стан | Нове |
| Товщина | 2 мм |
| Форма постачання | Рулон |
- Ціна: 450 ₴/кв.м



