
Затирка для плитки Ceresit CE 33 PLUS кольоровий шов до 6 мм біла 100 ( Церезіт СЕ 33 ) 2 кг
196 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1994988
- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Полімерцементна суха суміш для заповнення швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина шва 1–6 мм).
ВЛАСТИВОСТІ:
- пластичний
- морозостійкий
- тривале збереження кольору
- захист від плісняви та грибка
- гладка поверхня
- тріщиностійкий
ЗАСТОСУВАННЯ:
Суміш Ceresit СЕ 33 PLUS призначена для заповнення швів керамічних, скляних облицювальних плиток, а також облицювальних плиток зі штучного і натурального каменю, у тому числі мармуру, укладених на міцні, стійкі до деформації основи, на горизонтальних і вертикальних поверхнях усередині та зовні споруд, що експлуатуються у звичайному середовищі. Деформаційні шви в облицюваннях та місця примикання сантехнічного обладнання до облицювання необхідно заповнити герметиком Ceresit CS 25.
Повний опис товару від виробника, характеристики та інструкція із застосування можна переглянути за посиланням:
https://ceresit.ua/storage/files/data/document/1377/tehnichniy-opis-Ceresit-CE-33.pdf
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceresit |
| Країна виробник | Україна |
| Вид затірки для міжплиткових швів | Цементна |
| Водостійкість | Ні |
| Колір | Білий |
| Кількість компонентів | Однокомпонентна |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Максимальна ширина шва | 6 мм |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна ширина шва | 1 мм |
| Термін зберігання | 24 міс |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип поверхні | Підлога, Стіни |
| Фасовка матеріалу | 2 кг |
| Час висихання | 24 годин |
- Ціна: 196 ₴
