
Екструдований пінополістирол 40 мм XPS PNP 150 MG Т-15 585x1185 (упак 9 лист)
157,84 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000124
Відправка з 03 квітня 2026- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Високоефективний теплоізоляційний матеріал останнього покоління, що виготовляється методом екструзії із полістиролу загального призначення. У готовому вигляді це жорсткий спінений термопласт.
Поверхня: шорстка, фрезерована канавками.В одній упаковці в залежності від товщини листа:
20 мм (20 листів), площа: 13,87 м2; об'єм: 0,278 м3.
30 мм (13 листів), площа: 9,02 м2; об'єм: 0,271 м3.
40 мм (9 листів), площа: 6,24 м2; об'єм: 0,249 м3.
50 мм (8 листів), площа: 5,55 м2; об'єм: 0,278 м3.
100 мм (4 листів), площа: 2,78 м2; об'єм: 0,277 м3.
Характеристики:
* низька теплопровідність;* нульове водопоглинання (однорідна структура);
* висока міцність на стиск та вигин;
* абсолютна біостійкість;
* довговічність;
* екологічність.
Призначення:
Використовується для утеплення заміських будинків чи міських квартир (утеплення стін, балконів, лоджій). Рекомендується до застосування в ненавантажених або слабонавантажених конструктивах.
|
Міцність на стиск при 10% лінійної деформації, не менше, МПа (кгс/см2; т/м2)* |
0,12 (1,2; 12) |
|
Водопоглинання за 24 години, не більше, % |
0,4 |
|
Клас реакції на вогонь |
F |
|
Теплопровідність при (10±5)°С, Вт/(м×°К), не більше |
0,034 |
|
Звукоізоляція перегородки (ГКЛ-«TIGRA» 50 мм-ГКЛ), Rw, дБ |
41 |
|
Індекс покращення ізоляції структурного шуму в конструкції підлоги, дБ |
23 |
|
Коефіцієнт паропроникності мг/(м.ч.Па) |
0,005 |
|
Плотність, кг/м3 |
не нижче 19 |
|
Температура експлуатации, оС |
від -70 до +75 |
|
Питома теплоємність, кДж/(кг.0С) |
1,45 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNP |
| Країна виробник | Молдова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водопоглинання | 0.4 % |
| Довжина: | 1185 мм |
| Щільність | 19 г/м2 |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Товщина | 40 мм |
| Паковання | Пачка |
| Форма постачання матеріалу | Плита |
| Ширина | 585 мм |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
- Ціна: 157,84 ₴/кв.м
