Екструдований пінополістирол 30 мм
130 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000118
Відправка з 29 травня 2026Екструдований пінополістирол 30 ммПід замовлення
130 ₴/кв.м
+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Увага! Перед замовленням уточніть у менеджера магазину вартість доставки на важкий та габаритний вантаж! Контакти менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNP |
| Країна виробник | Молдова |
| Користувацькі характеристики | |
| Водопоглинання | 0.4 % |
| Довжина: | 1185 мм |
| Щільність | 19 г/м2 |
| Теплопровідність | 0.034 Вт/мК |
| Товщина | 30 мм |
| Паковання | Пачка |
| Форма постачання матеріалу | Плита |
| Ширина | 585 мм |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴/кв.м
