Для фінішного опорядження поверхонь всередині будівель. Товщина шару за одне нанесення від 0,1 до 3 мм.
Властивості:
– білого кольору
– тріщиностійка
– пластична
– зручна у застосуванні
Застосування: для вирівнювання та фінішної обробки усіх видів недеформівних мінеральних поверхонь (стін та стель), перед фарбуванням або приклеюванням шпалер у сухих приміщеннях.
Склад:
гіпс, фракціоновані наповнювачі, модифікуючі добавки.
Детальний опис від виробника, характеристики та інструкція із застосування за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Призначення шпаклівки | Фінішна |
| Спосіб нанесення | Ручний, Механізований |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип шпаклівки | Гіпсова |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 15 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 1.1 кг/м2 |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 40 град. |
| Максимальна товщина шару | 3 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна товщина шару | 0.1 мм |
| Час висихання | 24 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴

Відправка з 03 квітня 2026