
Siltek PМ-20 Pro Штукатурка гіпсова універсальна 25 кг ( Сілтек ПМ 20 )
354 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1300 0235
Відправка з 03 квітня 2026+380 (68) 576-80-90
отдел продаж- +380 (73) 576-80-90отдел продаж
Для вирівнювання мінеральних поверхонь шаром до 30 мм в сухих приміщеннях.
Властивості:
– паропроникна
– стійка до сповзання
– високопластична
– ручного та машинного нанесення
Застосування: для вирівнювання недеформівних мінеральних поверхонь (стін та стель), шаром до 30 мм, всередині сухих житлових та цивільних будівель, перед шпаклюванням. Ефективна для опорядження віконних відкосів.
Склад:
гіпс, фракціоновані заповнювачі, спучений перліт, модифікуючі добавки.
Детальний опис від виробника, характеристики та інструкція із застосування за посиланням:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Для цегли, Для бетону, Для газобетону |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип за складом | Гіпсова |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 11.5 кг/м2 |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 40 град. |
| Максимальна товщина шару | 30 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна товщина шару | 5 мм |
| Час висихання | 24 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴