
Siltek PМ-115 Pro Штукатурка цементно-вапняна полегшена сіра 25 кг ( Сілтек ПМ 115 )
396 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1300 0280
Відправка з 03 квітня 2026- +380 (73) 576-80-90отдел продаж
Для вирівнювання поверхонь стін та стель шаром від 3 до 50 мм, всередині та зовні будівель. Найкраще підходить для опорядження огороджуючих конструкцій з газобетонних та керамічних блоків.
Властивості:
– тепло- та звукоізоляційна
– водо- та морозостійка
– тріщиностійка
– містить спучений перліт
– ручного та машинного нанесення
Застосування: для вирівнювання будь-яких мінеральних поверхонь, шаром від 3 до 50 мм всередині та зовні будівель, перед подальшим опорядженням (шпаклюванням, улаштуванням теплоізоляції, опорядженням декоративною штукатуркою). Найкраще підходить для виконання реставраційно-відновлювальних робіт та опорядження огороджуючих конструкцій з газобетонних та керамічних блоків. Суміш придатна для нанесення ручним або механізованим способом. Містить перлітовий наповнювач. Покращує теплотехнічні властивості огороджувальної конструкції.
Склад:
високоякісний цемент ПЦ І-500, фракціоновані заповнювачі, спучений перліт, модифікуючі добавки.
Детальний опис від виробника, характеристики та інструкція із застосування за посиланням:
https://siltek.ua/wp-content/uploads/2023/04/Instruktsiya-PM-115-Pro.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Призначення матеріалу | Для цегли, Для бетону, Для газобетону |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип за складом | Цементна |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 11 кг/м2 |
| Максимальна товщина шару | 50 мм |
| Мінімальна товщина шару | 5 мм |
| Час висихання | 48 годин |
- Ціна: 396 ₴