Акційна ціна

Siltek F-50 Cамовирівнювальна підлога товщиною від 2 до 40 мм 25 кг ( Сілтек Ф 50 )
432 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1300 0165
+380 (68) 576-80-90
отдел продаж- +380 (73) 576-80-90отдел продаж
Увага! Перед замовленням уточніть у менеджера магазину вартість доставки на важкий та габаритний вантаж! Контакти менеджера.
Для влаштування рівної та міцної підлоги всередині будівель. Стійка до температурних перепадів в інтервалі від +5 °С до +70 °С, найкраще підходить для влаштування систем «тепла підлога».
Властивості:– ручного та машинного нанесення
– для влаштування підлог всередині будівель
– тріщиностійка та безусадкова
– можливість укладання плит – через 72 години
Застосування: для влаштування рівної та міцної підлоги, перед
укладанням плитки, паркету, лінолеуму та інших покриттів у сухих приміщеннях (спальні, вітальні, дитячі кімнати, коридори, фойє), а також приміщеннях з низьким рівнем зволоження (санвузли, кухні тощо).
Детальний опис від виробника, характеристики та інструкція із застосування за посиланням:
Приклад застосування на відео:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип за складом | Цементна |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час висихання | 24 година |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | 5 град. |
| Мінімальна товщина шару | 2 мм |
| Міцність на стискання | 20 МПа |
| Расход | 17 кг/кв. м |
| Витрата матеріалу | 17 кг/м2 |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Тип зв'язувального | Гіпсово-цементний |
| Товщина шару стяжки | 10 мм |
| Фасування матеріалу | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴