
Siltek F-35 Стяжка високоміцна товщиною від 5 до 50 мм 25 кг ( Сілтек Ф 35 )
270 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1300 0163
Відправка з 03 квітня 2026- +380 (73) 576-80-90отдел продаж
Для влаштування тонкошарових високоміцних стяжок підлог, в тому числі на поверхнях, що деформуються всередині та зовні будівель.
Властивості:– швидкотвердіюча
– можливе застосування при низьких температурах
– можливість укладання плит – через 24 години
– для систем «тепла підлога»
Застосування: для створення тонкошарових високоміцних стяжок підлог перед нанесенням самовирівнювальних сумішей, укладанням всіх видів природних та штучних облицювальних плит. Ефективна для ремонту існуючих стяжок та бетону, заповнення міжпанельних швів, заливки обігріваючих елементів, влаштування підлог під нахилом. Для підвищення стійкості до стирання рекомендується покриття поверхні підлоги спеціальними фарбами або зміцнюючою композицією Siltek Force ER-2. Дозволяється пересування по підлозі легких навантажувачів та автотранспорту на гумовому ходу.
Детальний опис від виробника, характеристики та інструкція із застосування за посиланням:
Приклад застосування на відео:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип за складом | Цементна |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час висихання | 24 година |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Мінімальна товщина шару | 5 мм |
| Міцність на стискання | 35 МПа |
| Расход | 20 кг/кв. м |
| Витрата матеріалу | 20 кг/м2 |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Тип зв'язувального | Цемент |
| Товщина шару стяжки | 5 мм |
| Фасування матеріалу | 25 кг |
- Ціна: 270 ₴