
Siltek F-22 Стяжка легковирівнювальна товщиною від 5 до 50 мм 25 кг ( Сілтек Ф 22 )
354 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1300 0162
Відправка з 03 квітня 2026- +380 (73) 576-80-90отдел продаж
Для влаштування стяжок підлог всередині та зовні будівель.
Властивості:– ручного та машинного нанесення
– зручна у застосуванні
– тріщиностійка
– еластична
– для систем водяного та електричного підігріву підлог
Застосування: для влаштування стяжок підлог, в тому числі на поверхнях, що деформуються, з перепадом по висоті від 5 до 50 мм, перед укладанням плитки, паркету, лінолеуму та інших покриттів, всередині та зовні будівель. Ефективна для влаштування над шаром паро-, гідро-, термо- і звукоізоляції. Дозволяється застосовувати для ремонту існуючих стяжок та заповнення міжпанельних швів. Рекомендована для влаштування систем водяного та електричного підігріву підлоги.
Детальний опис від виробника, характеристики та інструкція із застосування за посиланням:
Приклад застосування на відео:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип за складом | Цементна |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час висихання | 24 година |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Мінімальна товщина шару | 5 мм |
| Міцність на стискання | 20 МПа |
| Расход | 18 кг/кв. м |
| Витрата матеріалу | 18 кг/м2 |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Тип зв'язувального | Цемент |
| Товщина шару стяжки | 5 мм |
| Фасування матеріалу | 25 кг |
- Ціна: 354 ₴