
Профіль для гіпсокартона (U-направляючий) 98 / 15 Knauf 4 м (0,6 мм) Кнауф
177,30 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 41011
Відправка з 03 квітня 2026+380 (68) 576-80-90
отдел продаж- +380 (73) 576-80-90отдел продаж
Профіль для гіпсокартона (U-направляючий) 98 / 15 Knauf 4 м (0,6 мм) оцинкований.
Упаковка 10 шт Мала зв'язка = 40 п.м.
Упаковка 360 шт Велика зв'язка = 1440 п.м.
Продається кратно упаковкам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.6 кг |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,30 ₴/пог.м