
Профіль для гіпсокартона Sinus 50 / 40 Knauf 1900 мм (0,6 мм) Кнауф
935 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 79776
Відправка з 04 квітня 2026+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Профіль для гіпсокартона Sinus 50 / 40 Knauf 1900 мм (0,6 мм) оцинкований.
Профіль Knauf Sinus 1900х40х50 мм 0,6 мм призначений для створення криволінійних стін. Жорсткий каркасний елемент вгинається і вигинається тільки там, де це необхідно з найменшим можливим радіусом вигину 125 мм. Використовується під час монтажу закруглених стін, крутих поворотів, колон.Упаковка 2 шт = 3,8 п.м.
Продається кратно упаковкам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.2 кг |
| Кількість в пакованні | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴
