
Профіль шина для гіпсокартона 60 / 27 Knauf 4 м (0,6 мм) Кнауф
246,30 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 3389
Відправка з 03 квітня 2026+380 (68) 576-80-90
отдел продаж- +380 (73) 576-80-90отдел продаж
Профіль шина для гіпсокартона 60 / 27 Knauf 4 м (0,6 мм) оцинкований.
Упаковка 10 шт Мала зв'язка = 40 п.м.
Упаковка 360 шт Велика зв'язка = 1440 п.м.
Продається кратно упаковкам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 27 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246,30 ₴/пог.м