
Профіль для гіпсокартона посиленний UA 100 / 40 Knauf 4 м (2 мм) Кнауф
751,40 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 3368
Відправка з 03 квітня 2026+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Профіль для гіпсокартона посиленний UA 100 / 40 Knauf 4 м (2 мм) оцинкований.
Металевий UA-профіль посилений є довгомірний елемент, виконаний методом холодної прокатки на сучасному профілезгинальному обладнанні зі сталевої стрічки.
Упаковка 4 шт Мала зв'язка = 16 п.м.
Упаковка 60 шт Велика зв'язка = 240 п.м.
Продається кратно упаковкам.
Вага 1 п.м. 2,3 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751,40 ₴/пог.м
