
Профіль для гіпсокартона UD 28 / 27 Knauf 3 м (0,6 мм) Кнауф
135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3351
+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Профіль для гіпсокартона UD 28 / 27 Knauf 3 м (0,6 мм) оцинкований.
Профіль KNAUF UD застосовується у конструкціях сухого будівництва KNAUF. Має товщину сталі 0,6 мм та регламентовану кількість цинкового покриття, яке запобігає корозії металу.
Стельові UD профілі мають U-подібну форму та призначені для влаштування каркасів підвісних стель та облицювань стін. Застосовується для влаштування вогнезахисних облицювань. Стінка UD профілю має два поздовжні гофри, що надає йому додаткову жорсткість.
Упаковка 16 шт Мала зв'язка = 48 п.м.
Упаковка 448 шт Велика зв'язка = 1344 п.м.
Продається кратно упаковкам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 27 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.3 кг |
| Кількість в пакованні | 16 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴
