
Профіль для гіпсокартона UW 75 / 40 Knauf 2 м (0,6 мм) Кнауф
160,52 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 3375
Відправка з 03 квітня 2026+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Профіль для гіпсокартона UW 75 / 40 Knauf 2 м (0,6 мм) оцинкований.
Профіль направляючий UW-75 застосовується як напрямні для стійкових профілів CW-75, а також для влаштування перемичок між ними в каркасах перегородок та облицювань. Монтуються в парі з відповідним розміром CW-профілем.Упаковка 8 шт Мала зв'язка = 16 п.м.
Упаковка 160 шт Велика зв'язка = 240 п.м.
Продається кратно упаковкам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.7 кг |
| Кількість в пакованні | 8 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160,52 ₴/пог.м
