
Армуюча панцирна склосітка Ceresit CT 327 (330 г/м2) для систем утеплення фасадів 25 м2 ( Церезіт СТ 327 )
3 649 ₴/рулон
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1698965
+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Увага! Перед замовленням уточніть у менеджера магазину вартість доставки на важкий та габаритний вантаж! Контакти менеджера.
Армуюча «панцирна» склосітка для систем утеплення Ceresit Ceretherm.
Продається кратно рулону = 25 м2.
ВЛАСТИВОСТІ:
- підвищує тріщиностійкість
- стійкість до впливу лугів
- стійка до розривних навантажень
- підвищує стійкість до ударних навантажень
ЗАСТОСУВАННЯ:
Армуюча «панцирна» сітка призначена для армування розчинового захисного шару систем фасадної теплоізоляції Ceresit.
Найкраще використовувати продукт для елементів фасадів, які піддаються підвищеним механічним навантаженням або напруженням. Застосовується також для улаштування армованого захисного шару з підвищеною стійкістю до ударів (цоколь, перший поверх і т. п.).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceresit |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 25 мм |
| Матеріал | Скловолокно |
| Розмір комірки | 6 мм |
| Стан | Нове |
| Тип сітки | Фасадна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 649 ₴/рулон
