
Затирка для плитки водостійка Ceresit CE 40 Aquastatic біла 01 ( Церезіт СЕ 40 ) 5 кг
732 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1719469
Відправка з 03 квітня 2026- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Еластичний водостійкий кольоровий шов (1-6 мм).
ВЛАСТИВОСТІ:
- для вологих приміщень
- для басейнів та підлог із підігрівом
- захист від плісняви та грибка
- високий рівень гідрофобності
- стабільність і однорідність кольору
- стійкість до утворення тріщин і подряпин
- оптимальний час очищення плитки
ЗАСТОСУВАННЯ:
Суха суміш Ceresit CE 40 Aquastatic з технологією SILICA ACTIVE призначена для заповнення швів керамічних і скляних облицювальних плиток, а також облицювальних плиток зі штучного і натурального каменю, зокрема мармуру, при роботах на горизонтальних і вертикальних поверхнях. Завдяки високому ступеню гідрофобності Ceresit CE 40 Aquastatic краплі води стікають з поверхні та не проникають у її структуру. Ця властивість дозволяє використовувати суміш у місцях, які періодично або тривало зазнають інтенсивного впливу води всередині (душові, ванні кімнати, кухні, чаші та приміщення басейнів тощо) та зовні будівель (підлоги терас, балкони, експлуатовані покрівлі, цоколі тощо). Ефективна при облицюванні основ, що зазнають деформації: підлог із підігрівом, плит OSB, ДСП та з гіпсокартону. Деформаційні шви в облицюванні та місця примикання сантехнічного обладнання до облицювання необхідно заповнити герметиком Ceresit CS 25 SILICOFLEXX.
Повний опис товару від виробника, характеристики та інструкція із застосування можна переглянути за посиланням:
https://ceresit.ua/storage/files/data/document/1378/tehnichniy-opis-Ceresit-CE-40.pdf
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceresit |
| Країна виробник | Україна |
| Вид затірки для міжплиткових швів | Цементна |
| Водостійкість | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість компонентів | Однокомпонентна |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Максимальна ширина шва | 6 мм |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальна ширина шва | 1 мм |
| Протигрибкова дію | Так |
| Термін зберігання | 18 міс |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип поверхні | Підлога, Стіни |
| Фасовка матеріалу | 5 кг |
| Час висихання | 24 годин |
- Ціна: 732 ₴
