
Напівкомерційний лінолеум Grabo Smart 4235-252-4 ( гетерогенний )
420 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4235-252-4
+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Grabo Smart є яскравим та гідним представником групи лінолеумів напівкомерційного типу. У ньому оптимально поєднуються зносостійкість та міцність комерційного лінолеуму, а також тепло, звукоізоляція, легкість укладання, колірні та дизайнерські рішення побутових покриттів.
Лінолеум Grabo Smart має спеціальний захисний шар 0,55 мм, що дозволяє йому витримувати інтенсивні навантаження і збільшує термін служби покриття. Підлогове покриття не вимагає особливого догляду, чудово переносить вплив побутових хімічних засобів та сумісне із системами теплої підлоги.
Переваги напівкомерційного лінолеуму Grabo Smart:
- Універсальність покриття.
- Зносостійкість та довговічність.
- Гарні показники шумоізоляції.
- Стійкість кольору.
- Стійкість до дії вологи.
- Хороша стійкість до хімічної дії.
- Сумісність із системами теплої підлоги.
- Простота у догляді.
- Екологічність та безпека.
Ширина рулона: 2,5 м; 3 м; 3,5 м; 4 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grabo |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 2.1 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.4 мм |
| Форма поставки | Рулон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисний шар | 0.55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴/кв.м


