Акційна ціна

Гіпсокартон Кнауф стіновий 3000*1200*12,5 мм Knauf
123,62 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000143
+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Увага! Перед замовленням уточніть у менеджера магазину вартість доставки на важкий та габаритний вантаж! Контакти менеджера.
Гіпсокартон Кнауф стіновий 3000*1200*12,5 мм Knauf
Застосовується для облицювання стін та влаштування міжкімнатних перегородок усередині сухих приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гіпсокартонного листа | Звичайний |
| Вид кромки | ПЛУК |
| Довжина | 3000 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12.5 мм |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,62 ₴/кв.м
