Акційна ціна

Гіпсокартон Кнауф вологостійкий стіновий 3000*1200*12,5 мм Knauf
147,13 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000136
+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Увага! Перед замовленням уточніть у менеджера магазину вартість доставки на важкий та габаритний вантаж! Контакти менеджера.
Вологостійкий гіпсокартон (ГКЛВ) - це будівельний матеріал, призначений для використання в приміщеннях з підвищеним вмістом водяної пари. Завдяки особливому складу центрального листа, гідрофобного та фунгіцидного просочення він може застосовуватися у ванних кімнатах і кухнях. ГКЛВ вбирає вологу на 90% менше від стандартного листа (ГКЛ). Листи ГКЛВ призначені для обробки житлових та нежитлових приміщень з нестабільною температурою та вологістю. До них відносяться: - кухні, санвузли та ванні кімнати різної площі; - передбанники саун, хамамів, лазень; - кімнати, що розташовані з північного боку; - мало опалювані господарські будівлі та гаражі; - будинки з самонного та бутового каменю; - мансарди та горища.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гіпсокартонного листа | Вологостійкий |
| Вид кромки | ПЛУК |
| Довжина | 3000 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12.5 мм |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147,13 ₴/кв.м

