
Підвіс прямий універсальний 250 мм Profstal ( 1 мм ) 555 х 30 Профсталь стандарт 50 шт
14,32 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000070
Відправка з 04 квітня 2026+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підвіс прямий універсальний 250 мм Profstal ( 1 мм ) 555 х 30 Профсталь стандарт оцинкований.
Прямий підвіс ПП застосовується для кріплення профілів стельових (ПС) CD до несучої основи. За допомогою ПП ви зможете нівелювати нерівності несучої основи, а також відрегулювати зазор кріплення між несучою основою та гіпсокартонною конструкцією.
Упаковка 50 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Профсталь |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 555 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Тип | Прямий підвіс |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,32 ₴
