
Пінопласт EPS 80 ( ТУ М35 ) 1000х500х150мм, 15 кг/м3, Warm-C
270,50 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000021
Відправка з 03 квітня 2026+380 (68) 576-80-90
відділ продажу- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Пінопласт M35 застосовується для утеплення та звукоізоляції фасадів, перегородок, підлог і дахів будівель.
В одній упаковці в залежності від товщини листа:
20 мм (25 листів), площа: 12,5 м2; об'єм: 0,25 м3.
30 мм (17 листів), площа: 8,5 м2; об'єм: 0,255 м3.
40 мм (13 листів), площа: 6,5 м2; об'єм: 0,26 м3.
50 мм (10 листів), площа: 5 м2; об'єм: 0,25 м3.
70 мм (8 листів), площа: 4 м2; об'єм: 0,28 м3.
80 мм (7 листів), площа: 3,5 м2; об'єм: 0,28 м3.
100 мм (5 листів), площа: 2,5 м2; об'єм: 0,25 м3.
120 мм (5 листів), площа: 2,5 м2; об'єм: 0,3 м3.
150 мм (4 листа), площа: 2 м2; об'єм: 0,3 м3.
Характеристики:
- Виробник - Warm-C, Україна
- Розмір листа - 1000х500 мм
- Товщина листа - 150 мм
- Щільність - 15 кг/м3
- Площа листів в 1м3 - 6.66 м2
- Кількість листів в упаковці - 4 шт
- Обсяг упаковки - 0.3 м3
- Теплопровідність при контрольній товщині 50 мм - 0.038 Вт/м*К
- Міцність на стиск при 10% лінійної деформації, не менше - 80 кПа
- Границя міцності при згинанні, не менше - 125 кПа
- Вологість плит, не більше - від 8%
- Водопоглинання за 24 год., за обсягом не більше - 1,17%
- Термін експлуатації, не менше - 40 років
Призначення:
Для утеплення та звукоізоляції:
- фасадів;
- підземних конструкцій;
- стінових перегородок;
- підлог;
- дахів будівель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Европром |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість | 8 % |
| Водопоглинання | 1.17 % |
| Довжина: | 1000 мм |
| Щільність | 15 г/м2 |
| Теплопровідність | 0.038 Вт/мК |
| Товщина | 150 мм |
| Паковання | Пачка |
| Форма постачання матеріалу | Плита |
| Ширина | 500 мм |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270,50 ₴/кв.м

