
Перфорований звукопоглинальний гіпсокартон Cleaneo Akustik Q 12/25 4SK Knauf 1200х2000х12,5 мм Кнауф
2 495 ₴/лист
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 71324
Відправка з 03 квітня 2026- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Перфорований гіпсокартон Knauf Cleaneo Akustik – звукопоглинальний, вогнестійкий гіпсокартон з ефектом очищення повітря. Для підвісних стель, акустичних екранів і акустичної обшивки стін.
Розробкою компанії Кнауф стало створення перфорованого гіпсокартону з додатковою важливою функцією - очищення повітря в приміщеннях. За рахунок додавання мікропористої гірської породи цеоліту у вигляді зерен розміром до 1 мм, гіпсокартон володіє хорошою повітропроникністю, а суміщені процеси сорбції та фільтрації дозволяють очистити повітря, від більшості шкідливих речовин високої концентрації, включаючи навіть тютюновий дим.
ВЛАСТИВОСТІ:
- Акустичний перфорований гіпсокартон Knauf поліпшує акустику приміщення.
- Прибрати ехо.
- Поглинання дратівливого шуму.
- Пожежна безпека.
- Видалення неприємних запахів.
- Поліпшення клімату в приміщенні.
Технічні характеристики акустичного гіпсокартону Кнауф Клеанео Акустик:
- Дизайн панелей Knauf Cleaneo – суцільна квадратна перфорація Q 12/25
- Довжина – 2000 мм.
- Ширина – 1200 мм
- Товщина – 12.5 мм
- Діаметр отворів – 12 мм
- Відстані між отворами – 25 мм.
- Фліс - чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид гіпсокартонного листа | Універсальний |
| Тип крайки | ПК |
| Довжина: | 2000 мм |
| Стан | Нове |
| Товщина | 12.5 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 2 495 ₴/лист
