
Ноніус-підвіс верхня частина 700 мм Knauf 100 шт Кнауф
40,45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 3399
Відправка з 03 квітня 2026- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Ноніус підвіс від німецького виробника Knauf дозволяє виробляти монтаж гіпсокартонних підвісних стель максимально швидко і надійно. Конструкція ноніус підвісу складається з трьох основних частин:
1. Верхня частина ноніуса (розмір коливається від 200мм до 1000мм. За допомогою додаткових елементів можливо зібрати велику довжину)
2. Нижня частина ноніуса (кріпиться до профілю CD, можливе застосування ноніус-бугелі для дворівневих стель)
3. Ноніус шплінт (з'єднує верхню і нижню частину ноніуса, дозволяє гнучко і точно регулювати висоту підвісу, а відповідно відступ від існуючої стелі)
Підвіс здатний витримати навантаження до 40кг. при стандартній схемі монтажу.
В наявності є різні довжини підвісів і всі необхідні комплектуючі для повного монтажу ноніуса.
Клас несучої здатності до 0,4 кН
100 шт / уп.
40 уп./пал
Продається кратно упаковці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Тип | Підвіс із затиском |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 40,45 ₴
