
Профіль для гіпсокартона звукоізоляційний MW 75 / 50 Knauf 3.5 м (0,6 мм) Кнауф
305,50 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 3 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 38692
Відправка з 04 квітня 2026- +380 (73) 576-80-90відділ продажу
Профіль для гіпсокартона звукоізоляційний MW 75 / 50 Knauf 3.5 м (0,6 мм) оцинкований.
Переваги:
Спеціальна геометрія для збільшення звукоізоляційних властивостей конструкції та забезпечує щільне стикування без зазорів.
Розмір полиці стійкового КНАУФ-профілю MW (50 мм) значно полегшує роботу майстра по установці шурупів в процесі кріплення гіпсокартонних листів, особливо при двошаровій обшивці, оскільки вірогідність попадання шурупа мимо полиці профілю практично відсутня.
Перевагою КНАУФ-профілю MW є поздовжні канавки на полиці профілю, які збільшують його жорсткість, крім того, центральна канавка є і орієнтиром для точного складання каркаса і установки гіпсокартонних листів.
Упаковка 8 шт Мала зв'язка = 28 п.м.
Упаковка 96 шт Велика зв'язка = 336 п.м.
Продається кратно упаковкам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1 кг |
| Кількість в пакованні | 8 шт. |
- Ціна: 305,50 ₴/пог.м
